31 augusta 2006

Fašistický baránok


  Slovenské média laxne pristúpili k zhodnoteniu zatknutia šéfa Slovenskej pospolitosti Mariána Kotlebu a vytvárajú nevedomky v spoločnosti nezdravú atmosféru. Atmosféru, ktorá hlása po slobode zhromažďovania, slobode názoru a podobne. Vraj, čo sme to za demokraciu, keď zatkneme niekoho, kto sa chcel mierumilovne zúčastniť osláv SNP. Ale fakt, že Kotleba považuje SNP za boľševický puč a jeho vyhlásenie za deň národného smútku už redaktori nespomenuli.

  Dnes sa ľuďom nepáči, že vedenie školy, kde Kotleba učí, dostalo pokyn na rozviazanie pracovného pomeru. Časť verejnosti považuje postup vlády za neprimeraný a účelový. Akoby v období, kedy sa začína tvrdý boj s extrémizmom, mal Kotleba zohrať úlohu obetného baránka, ktorý je síce nevinný, ale bude účinne pôsobiť ako odsrašujúci príklad. Príklad, ktorý má vyslať signál do zahraničia, že vláda sa snaží potlačiť všetok radikalizmus na svojom území.

  Mali by sme si pripomenúť, že Kotleba je prívržencom fašizmu, rasista a jeho názory sú nezlučiteľné s ústavou a ľudskými právami. Snaha zaviesť stavovskú demokraciu a vyčistiť krajinu od socialistov a liberálov je trestuhodná!

  Človek s jeho názormy nemá čo v školstve robiť!!! A v médiách má byť jednoznačne odsúdený! Slováci sú príliš neopatrní a dôverčiví, a ak dostane Kotleba v médiách priestor, hrozí nám, že ľudia podľahnú jeho blúznivým blábolom. Však dali sme hlas Slotovi - máme potenciál o pár rokov zvoliť aj Kotlebu!

      
     Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Dcreators