06 septembra 2006

Fašistický baránok 2


  Server SME online zverejnil správu:

  "Predseda občianskeho združenia Slovenská pospolitosť Marián Kotleba už nie je učiteľom Osemročného športového gymnázia v Banskej Bystrici. Zamestnancom školy však zostáva, s vedením sa dohodol na zmene svojej pracovnej pozície a je správcom počítačovej siete. Informoval o tom riaditeľ gymnázia Milan Beňačka."

  K uvedenému článku sa začala tvoriť zaujímavá diskusia. Ukazuje sa, že Kotleba dokázal aj napriek silnej kritike očariť niektorých "zástancov tolerancie a prezumpcie neviny" a pôsobí na verejnosť ako baránok, na ktorom sa vrchnosť vyvŕšila a ukrivdila mu. Chúďatko! Neurobil nič, za čo by ho odsúdili, a predsa je potrestaný!

  Takto to nemalo dopadnúť! Mali sa búriť ľudia - študenti osemročného gymnázia, ich rodičia, profesori, novinári. V žiadnom prípade sa nemalo pripustiť, aby Kotleba vyviazol z konfliktu ako poškodený. To sa nám vráti! Zaručene! Z diskusie to jasne vyplýva:

  "História sa opakuje. Aj Ludovita Stura odvolali z vyuky pre jeho nazory a "protistatnu" cinnost... :-)"

  Začali sme prirovnávať Kotlebu k Štúrovi!

  Zlé! Veľmi zlé!

  Ešte o exučiteľovi informatiky budeme počuť...

   4 komentárov:

   Nick povedal(a)...

   Je to jeden velmi nebezpecny clovek a suhlasim s tebou, ze sa to vrati ...

   p360t povedal(a)...

   polícia ho mala už dávno zavrieť a médiá o ňom mali byť ticho. potom by ani nik nevedel, kto je nejaký kotleba.

   Lamer povedal(a)...

   Hmmm....zoberte to z druhej strany, ked svoje nazory v skole neprezentuje a deti uci iba to co ma vo vyplni prace preco by nemal ucit? To co robi vo svojom volnom case je len jeho vec ak tym neovplyvnuje samozrejme studentov a ak nie tak potom ho fakt legalne nemozu vyhodit. Ozaj odporucal by som www.pospolitost.sk su tam aj chore clanky ale aj clanky ktore sa oplatia citat..Zoberte si terajsiu politicku situacia na Slovensku. SDKU kupuje poslancov, SMER su byvali komunisti(teda ti su infiltrovani vsade), SNS su narodniari maximalne za ZA a okolie, SMK by sa aj dalo ale mali by sa troska krotit...proste strany sa menia podla toho co je v mode a aby sa nahrabali. SP je strana ktora si mozno ako jedina cti ludi ktori urobili pre Slovensko velmi vela(L.Stur,A.Hlinka,A.Bernolak..) A je predsa absurdne aby ked si ide SLOVAK UTCTIT PAMIATKU NA CERNOVSKY MASAKER NANHO NABEHLI ZASAHOVE JEDNOTKY KTORE MAJU NA STAROSTI PRESTRELKY A DROGOVYCH DEALEROV..ale urcite su v SP aj ludia co maju vytetovaneho viac krat Rudolfa Hessa ako Ludovita Stura ale taky ludia su a proste aj budu...Ale nepaci sa mi ze ich hned vyhlasia za extremistov ked sa hrdo hlasia k tomu ze sme Slovania a Slovaci a ze mame(teda mali sme) iste moralne a duchovne hodnoty ktore by nemala rusit ani EU ani NATO ani nikto...Proste kto je teraz len troska konzervativnejsi, tak je extremista,nabozensky fanatik alebo neonacista..ale je pravda ze Kotleba nemal co recnit o bielom Slovensku v radiu..

   martina povedal(a)...

   ze moze ucit? a ty si fakt myslis, ze on tie deti uci len to, co ma "w naplni prace" ??? a nawyse, jeho "cinnost wo wolnom case" je w rozpoer s ustawou, to len taka malickost....

   Zverejnenie komentára

      
     Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Dcreators