19 januára 2007

Zaručene najlepšia diéta


  V regionálnom týždenníku Nový Život Turca som sa dočítal neopakovateľný recept na okamžité schudnutie. A keďže si uvedomujem, že po Vianociach idú podobné výmysly na dračku, ponúkam ho všetkým do pozornosti.

  Nejde totiž o žiadne dlhodobé kúry, náročné diéty či vyčerpávajúce cvičenia. Nemusíte celý týždeň jesť kapustnicovú polievku, nepotrebujete podstupovať celodenné orgie s ovocím, popíjať strelené čaje na chudnutie, už nemusíte bežať do novinového stánku, aby ste sa zo ženských časopisov dozvedeli, aký bláznivý spôsob vynašli znudení vedci z amerických univerzít. A tobôž sa nemusíte dopovať tabletkami na chudnutie z teleshopingu. Nie, dosť už bolo bláznovstiev! Prinášam zaručený spôsob, ktorý je prospešný pre toho, kto ho podstúpi, je bezpečný a poteší aj širokú verejnosť.

  A čo je najdôležitejšie, môj recept je neuveriteľne rýchly - chudnúť sa dá dokonca behom niekoľkých minút! Záleží len na tom, či máte doma nevyhnutnú pomôcku, a tým je oblečenie... Nie hocijaké, ale oblečenie s hlbším dekoltom!

  Stačí si dať na seba tričko alebo blúzku s väčším výstrihom a zaručene - opakujem, zaručene!!! - sa všetko chlapské osadenstvo prestane zaoberať prípadným vianočným kilečkom naviac a začne si všímať iné partie. Uznajte, riešenie je rýchle, účinné a mužov isto poteší, hoc pre nich samotných by bolo zrejme neúčinné. Kiež by sa tento recept ujal čo najskôr, však načo čakať na chudnutie až do leta? :o)

  (snímky: profimedia.cz)

      
     Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Dcreators