10 februára 2007

Rozhodli ste no. 2: Čo bolo podľa Vás najsmutnejšie v roku 2006?


  Celý mesiac (od 9. januára) ste mohli hlasovať a rozhodnúť, čo bolo podľa vás najsmutnejšie v roku 2006. Prešiel mesiac a je na čase, aby sme sa posunuli ďalej - spúšťam novú anketu a vyhodnocujem práve ukončenú...

  Zo šiestich možností hlasovania sa o poslednú priečku delí skupina Elán a Janíčko Slota so ziskom takmer piatich percent (4, 94 %). Elán preto, že nevyhral Zlatého slávika, čo mnohých zaskočilo a nepríjemne prekvapilo. Však kto iný by mal túto cenu popularity získať ak nie práve odumierajúci zväzáci s hitmi typu 15 deka tresky! Janíčko si poslednú priečku zaslúžil vďaka svojím voličom - podľa autora Bútľavej vŕby je obrovským sklamaním, že každý desiaty Slovák sa nechal nachytať na prázdne, vulgárne reči a dal v parlamentných voľbách svoj hlas SNS.

  Tretiu priečku si so ziskom takmer štrnástich percent (13, 58 %) rozdelili slovenské komerčné televízne stanice vysielajúce neznesiteľný humus a (ex)planéta Pluto, ktorej vzali titul planéty Slnečnej sústavy. Celý svet s ňou súcití a posiela srdečné pozdravy, povzbudzujúce a hrejivé slová!

  Takmer 21 percent (20, 99 %) získala skupina Tokio Hotel, ktorej som sa prednedávnom venoval v srdečnom článku. Nutné je však ešte dodať, že títo usmrkanci dlhodobo v ankete držali prvé miesto, avšak zhodou okolností a vplyvom silného lobingu sfanatizovaných fanúšikov prenechali prvé miesto...

  ... Mojsejovcom! Tí sa znovu postavili pred televízne obrazovky a šírili éterom obmedzenosť a primitívnosť im tak neuveriteľne vlastnú. Medzičasom sa síce vďaka Pročkovi pričinili na pobavení celého národa, ale to nič nemení na veci, že ich tu už nechceme. Získali neuveriteľných 41, 97 percenta hlasov!

  Všetkým, ktorí svoj hlas odovzdali v ankete veľmi pekne ďakujem a verím, že mi ostanete verní :o)

      
     Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Dcreators