27 marca 2007

Rozhodli ste no. 4: Skratka EMO znamená...


  V období od 11. marca do 27. marca som sa v ankete pýtal na vskutku závažnú otázka, týkajúcu sa fenoménu, ktorý nepochybne ovplyvní chod dejín. Pri všetkom balaste zapĺňajúcom svet som totiž našiel detail, ktorý je nehodné nechať na Bútľavej vŕbe bez povšimnutia - a síce, zaoberali sme sa EMO-m! Juchú, chlapčekovia s vláskami prefarbenými na uhlíkovo čiernu výskajú od nadšenia, že som si ich trápnu existenciu všimol. EMO-girls oplývajúce spokojnosťou žmurkajú trikrát väčšími riasami a svorne si podrezávajú žily. Emócie by sa dali krájať... Nemáte za čo!

  Hlasujúci úplne správne vylúčili z ankety možnosť, že skratka EMO znamená "skratku klubu Emancipovaných musculofilných ornitológov". Táto možnosť totiž získala zanedbateľných 4,35 % hlasov.

  Malým prekvapením ostáva, že minimum hlasujúcich považuje EMO za značku írskeho oleja. A pritom je to pravda! Odvolávam sa na informácie zverejnené na Wikipedii. Slabý rozhľad v spoločnosti spôsobil, že za túto možnosť zahlasovalo iba 8,70 % ľudí.

  Iná skupina hlasujúcich preukázala, že nestráca zdravý rozum ani vo chvíľach najväčšieho prekvapenia a jednoznačne sa priklonila k možnosti, že EMO je vlastne Emanuel, podomácky. Možnosť získala 17,39 percenta hlasov.

  Na druhom mieste sa umiestnila možnosť, že EMO je Združenie európskych mentálnych obmedzencov (21,74 %). Nakoľko je toto tvrdenie pravdivé, si nedovolím hádať.

  Početný zvyšok hlasujúcich dal hlas tvrdeniu, že EMO je subžáner hardcorovej punkovej hudby a prapodivný módny štýl. Uvedená možnosť získala prvenstvo a to so ziskom 47,82 percenta hlasov.

  Ďakujem veľmi pekne všetkým za ich spoluúčasť a zároveň vás vyzývam, aby ste svoj hlas využili aj v aktuálne prebiehajúcej ankete!


      
     Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Dcreators