29 januára 2008

Ja prasa nenažrané :)


  S radosťou dávam verejnosti na známosť, že v týchto dňoch prebehne optimalizácia dizajnu Bútľavej vŕby, ktorý sa pomaly začal už s príchodom roku 2008. Nechystám síce žiadne radikálne zmeny - pôjde skôr iba o doladenie súčasnej štruktúry - a preto sa nemusíte obávať, že v novom dizajne budete stratení. Práve naopak - hodlám sprehľadniť bočné panely a trochu ich prevzdušniť.

  Jedinou väčšou zmenou bude, že sa na blogu začnú objavovať sponzorované odkazy Google AdSense. Áno, poslušne hlásim, že aj ja som obyčajná nenažraná kapitalistická sviňa :) Verím však, že bannery nebudú nikomu prekážať a budete sa sem vracať s radosťou ako doposiaľ ;)

  V prípade, že budete mať k zmenám nejaké výhrady alebo pripomienky, pokojne mi dajte vedieť buď cez komentár k článku alebo prostredníctvom e-mailu.


  Ďakujem za doposiaľ prejavenú priazeň a želám vám, nech máte mňa a môj blog stále radšej ;)

   3 komentárov:

   Lev bez hrivy povedal(a)...

   A kolko tak myslis, ze Ti to hodi? Stoji to vobec za to, zaradit sa medzi svine? Levy ich zeru... :-)

   Filip Struhárik povedal(a)...

   :D
   no, istotne to neprinesie veľa - nemám vysokú návštevnosť, kurz dolára klesá... - ale hádam do dvoch rokov budem mať aspoň na kofolu ;)

   a či mi to za to stojí? neviem, ale šak to môžem behom pár minút všetko zrušiť - chcem to len skúsiť - ber to ako výskum :)

   Filip Struhárik povedal(a)...

   a... neboj, ja som sviňa už roky rokúce! - možno ma zaradiť hneď do niekoľkých podkategórií svíň: sviňa lenivá, sviňa egoistická, sviňa namyslená, sviňa chlap... je to nadlho - raz o tom možno napíšem samostatný post ;)

   Zverejnenie komentára

      
     Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Dcreators