14 apríla 2009

Tri roky Bútľavej vŕby


  14. apríl 2009. Presne pred tromi rokmi som na tomto blogu napísal svoj prvý článok. Dnes mám teda narodeniny. Viem, že budete gratulovať a už teraz vám ďakujem :)

  Od začiatku mám pocit, že som originálny a Bútľavá vŕba je vybudovaná – ako som už písal – na mojom exhibicionizme. A celkom sa jej darí. Áno, je to márnomyseľné, ale veľmi sa z tohto výročia teším. Oslavovať však idem iba prácou.

  Pri príležitosti tretieho výročia som si totiž sľúbil, že blog budem aktualizovať minimálne trikrát týždenne:

  - v pondelok bude naďalej vychádzať tradičná rubrika Browser. Formálna aj obsahová štruktúra ostane absolútne voľná a bude odrážať to, čím som posledných sedem dní žil. Bude o tom, čo som vyčítal z tlače, internetu, kníh – a zo života.

  - každú stredu bude vychádzať séria článkov o blogovaní. Tejto téme som sa totiž dôkladne venoval vo svojej bakalárskej práci a chcem niektoré zistenia ponúknuť širšiemu publiku. Budem spracovávať aj zaujímavosti, ktoré prinesú svetové médiá a uznávané stránky venujúce sa blogovaniu.

  - piatky budú venované citátom týždňa. Nebudú to len citáty, ktoré v daný týždeň vznikli, ale aj tie, čo som v tom období našiel a tie, na ktoré som si spomenul. Budú uverejňované bez akýchkoľvek komentárov, hoci s nimi neraz nebudem súhlasiť. (Hádam to nie je hlúpy nápad a neotočia sa citáty proti mne :)

  Ďakujem za priazeň, ktorú ste mi počas prvých troch rokov venovali, a verím, že ju zachováte aj do budúcna. Ja sa budem snažiť zlepšovať, písať zaujímavo – a nevyhorieť ;)      
     Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Dcreators